TĚŠÍM SE...DO THAJSKA!

13. 3. 2015Předcházela tomu dlouhá doba rozhodování, přemýšlení, čtení a surfování po internetu. Nakonec z celé Asie a Karibiku zvítězilo Thajsko právě z důvodu, že cestování na vlastní pěst je tam poměrně běžná a levná záležitost, náboženství mírumilovné, lidé usměvaví a fotky krásné!

Prostudovali jsme nespočet článků a cestopisů na internetu, v knihovně půjčili průvodce, pro jistotu naší i našeho okolí absolvovali očkování a nakoupili léky "kdyby něco". Já si koupila taky 30 litrový batoh a parfektní hammam osušku, která může sloužit jako šála, sarong, nebo osuška na pláž. Napsala jsem spoustu seznamů, co je potřeba zařídit a taky, co si sbalit. Krásné fotky si střádám na mém pinterestu a moc se těším! Jsem zvědavá, jak to dopadne. Cesty po Evropě už máme víceméně zvládnuté, nejdál jsme byli v New Yorku, ale žádnou takovouto exotiku na vlastní pěst jsme ještě nepodnikli. Na jednu stranu trochu strach z neznáma, na tu druhou se nemůžu dočkat, jaké zážitky nám Bangkok a 4 procestované ostrovy za 14 dní přinesou! :)

Možná tu teď bude chvíli poněkud prázdno, ale pár článků mám nachystaných a měly by se automaticky publikovat a zanedlouho se můžete těšit na spoustu fotek a zážitků. Z blogu se tak zase na chvíli stane spíš cestovatelský deníček. :) A pokud bude příznivé wifi připojení určitě přidám pár fotek na facebook nebo na instagram (i když se s ním zatím spíš sžívám a nic moc tam není, ale tak třeba mu přijdu na kloub).

Pokud jste Thajsko nebo jinou asijskou zemi navštívili, budu moc ráda, když se se mnou podělíte o svoje zážitky a rady k cestování. Děkuji! :)

Mějte se krásně a držte nám palce! Evi
//foto moje ©gathermoments

 • Sdílet:

Mohlo by se vám také líbit:

16 komentářů

 1. Užijte si cestu! :) Už se moc těším na fotky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc se těším na fotky! :) Doufám, že jich bude hodně. :) Šťastnou cestu a užijte si to! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brunwen, moc děkuji! A hodně fotek bude určitě! :))

   Vymazat
 3. páni, to zní skvěle :). Šťastnou cestu a pořádně si to užijte! Doufám, že bude pak i nějaký článeček :). Já jsem v Asii nikdy nebyla, mám milion neurotických obav, co by se mohlo stát :D, kromě Evropy bych jela asi jen do USA, ale ten dlouhý let mě děsí taky, jsem hrozná :D... nebo Izrael mě zajímá, ale to už je kor nebezpečné... No ale i z Evropy mi toho chybí dost, kde jsem ještě nebyla, takže zatím ok :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! Článek bude a určitě ne jen jeden! :)
   Nás tady těmi obavami zásobuje okolí, ale snažím se si to nepřipouštět. Cokoli se koneckonců může stát i u nás...jak je vidět na událostech posledních dní.
   A Evropa i Česká republika je na cestování a poznávání taky skvělá a ani zdaleka ji nemáme projetou celou :)

   Vymazat
 4. Juuva, tak to je paráda Evi, užijte si to! :) Těším se na fotoreportáže :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kami, díky moc! Fotoreportáže určitě budou! :))

   Vymazat
 5. Tak to trošku závidím. Po několika návštěvách Vietnamu a Kambodži mám opravdu absťák - zima v ČR mě neba :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peti, ty tvoje cestopisy čtu moc ráda! Snad nebude v Thajsku moc přeturistováno :))

   Vymazat
 6. Užijte si dovču a těším se na fotky! Budu sledovat na instagramu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, díky moc! Snad se zadaří a nějaké fotky se během cesty objeví :))

   Vymazat
 7. Těším se na články, na fotky :)! Užíjte si to :).

  OdpovědětVymazat
 8. z asijských zemí mám popravdě dost respekt a obdivuji každého dobrodruha, který se tam vydá na vlastní pěst :) je to obdivuhodný, nikdy bych k tomu asi nesebrala odvahu. moc se těším na zážitky a fotky, užijte si to! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, byla to paráda! A s trochou opatrnosti určitě doporučuji! :))

   Vymazat

Moc děkuji za všechny komentáře a připomínky, všechny poctivě čtu :))
Psát mi můžete i na email sem (klik)