Langkawi: Kilim Geoforest Park /Malajsie

3. 8. 2017


Druhý den jsme po výletu na skútrech vyrazili tentokrát na loď. Hned ráno jsme totiž měli domluvený soukromý výlet na magrovy do Kilim Geoforest Parku. Kdybychom jeli ten hromadný, vyjíždělo by se později a už bychom nestihli odpolední island hopping. Nakonec to bylo i moc fajn, na místě jsme byli jedni z prvních, tak tam nebylo nijak přeplněno a na pláži jsme byli skoro sami. :))


Oproti thajským long tail lodím, tahle jela o dost rychleji! První zastávkou byla netopýří jeskyně Bat Cave, od té jsme teda nečekala vůbec nic, koupili jsme si do čtveřice jednu baterku. A těch netopýrů tam byly opravdu spousty!Pak jsme zamířili na plovoucí rybí farmu.
Projeli jsme krokodýlí jeskyní Crocodile Cave, (dnes už tu krokodýli nejsou) a mezi mangrovy, kde žijí makakové a podívali se na krmení orlů.
Poslední zastávka byla pláž Tanjung Rhu, kde jsme měli hodinku na koupání a byli skoro sami, než pro nás loďka zase přijela.Jen škoda, že Fossil Island s lagunou, který se mi moc líbil u Pájušky, jsme v programu neměli. :(

A příště vás vezmu na Island Hopping!

Mějte se krásně! Evi
//foto moje © gathermoments

Mohlo by se vám také líbit:

2 komentářů

Moc děkuji za všechny komentáře a připomínky, všechny poctivě čtu :))
Psát mi můžete i na email sem (klik)