Naše spodní koupelna

5. 11. 2023


Dneska tu mám první vlaštovku z našeho nového domu, a to koupelnu v přízemí. Kvůli rozvržení dispozice nemá okno, navíc tu máme přiznaný betonový strop, tak jsme volili světlé obklady a podlahu v kombinaci s černými podomítkovými bateriemi, topením a doplňky. Podlahu tu máme stejnou jako v předsíni, a to lité terazzo, které je vylité i ve sprchovém koutu, a tak je celá podlaha v koupelně bez spáry, což bylo moje velké přání. :))


Na stěnách máme velkoformátový obklad o rozměru 120x120 cm Creos Bride Soft z italské keramičky Refin a šikovní obkladači nám v nice ve sprše vytvořili krásné kamenické rohy. Niku, která vznikla pod stropem přizdívkou WC, jsme vyplnili zrcadlovou skříňkou s poličkou na míru. V horní hraně poličky je zabudovaný LED pásek, trafo je schované ve skříňce nad ním. A ve sprše jsme v přizdívce vyzdili už zmíněnou niku na odkládání sprchových gelů. Sprchovou zástěnu tvoří kus skla od skláře kotvený lištou do stropu. Umyvadlo a WC jsou švýcarské značky Laufen. Jsem sama zvědavá na údržbu černých baterií, jestli nebudu časem litovat. Vzhledově se mi líbí moc, tak snad se nebude barva oprýskávat.


Ocelový stojan v černé barvě na toaletní papír se štětkou Wenko Ferla a betonový dávkovač na mýdlo Wenko Villena (ten nám ladí se stropem :)) jsou z Bonami. Stejně jako krémové ručníky Bonami Selection, kterým ještě dolepíme háčky vedle umyvadla. Pak už zbývá jen pár drobností jako vyměnit žárovku na stropě za normální světlo a máme hotovo.
 

*článek vznikl ve spolupráci s firmou Bonami; stojan, dávkovač a ručníky #gifted, #barterovaspoluprace

Mějte se krásně! Eva
// foto moje ©gathermoments

  • Sdílet:

Mohlo by se vám také líbit:

0 komentářů

Moc děkuji za všechny komentáře a připomínky, všechny poctivě čtu :))
Psát mi můžete i na email sem (klik)