EBAY TIP #9: SLUNEČNÍ BRÝLE ZA 30 KČ

11. 6. 2014Můj zatím poslední nákup na ebay.com jsou tyto černé sluneční brýle. Koupila jsem je tady za 30 Kč, vypadají přesně jako na fotkách prodejce. Prodejce deklaruje 100% UV protection, ale nevím nakolik je tomu možné věřit. Řekla bych, že kvalita je srovnatelná s levnými brýlemi z řetězců, které se u nás prodávají také za pár korun.
Objednala jsem 30. dubna a 22. května je měla ve schránce. Přišly v obyčejné obálce, ale důkladně zabalené do bublinek, takže se jim cestou nic nestalo.

Koupili jste si také brýle na ebayi nebo byste do toho nikdy nešli?

//foto moje ©gathermoments

 • Sdílet:

Mohlo by se vám také líbit:

10 komentářů

 1. Ty tvoje fotky ♥
  Já musím nějaké sluneční brýle sehnat, ty loňské z New Yorkeru jsou naprd, hezké, ale naprd... chjo.

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě bych si na ebayi brýle koupila, kdybych měla předem jistotu, že mi budou slušet, protože já ve většině slunečních brýlí vypadám jako tydýt :D Třeba tyhle tvé, v těch se mi smějí, že jsem jako slepec. Takže jsem šťastná, že jsem našla své kulaté světle hnědé v H&M :)

  http://ordinary-silly-things.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně osobně jsou malinko větší, takže nejspíš nakonec poputují k příteli. A mám pocit, že mi nesluší brýle vůbec žádné, takže je skoro jedno, jaké mám :D

   Vymazat
 3. Ebay, no jo! ♥ Ale brýle nevím nevím, ve všech vypadám blbě, tak nejdřív musím zkoušet..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono za těch 30 korun to pak tolik nemrzí, když úplně nesluší :D

   Vymazat
 4. tyhle brýle si vybral přítel, tak jsem si je taky vyzkoušela, vůbec mi teda nesluší, jemu taky moc neseděly, tak šly dál, svého majitele si našly, přišly mi docela bytelné a vydržely celkem, za tu cenu to byl i tak dobrý kup:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, přesně :) už jen to, že vydržely cestu jen v bublinkách až z Číny k nám :)

   Vymazat
 5. Ray-Bans jsou mé nejoblíbenější, sluneční i normální, jelikož ale do slunečních potřebuji dioptrie, musela jsem koupit originál a do 30 Kč jsem se bohužel nevešla :)) jinak by mě takový nákup docela lákal, Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ray Ban mají moc hezké brýle, jen bych se bála, že takové drahé ztratím. Ale tak třeba jednou :))

   Vymazat
 6. Jako na to, jak jsou levný, super. Ale normálně bych si to na sebe asi nevzala. Ale jako pravda, že se sluneční brýle často v létě rozbíjí, tak aspoň aby byly nějaký v záloze. Osobně myslím, že je nejlepší si na nějakém e-shopu koupit kvalitnější brýle. Většinou se vyplatí si trochu připlatit.

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za všechny komentáře a připomínky, všechny poctivě čtu :))
Psát mi můžete i na email sem (klik)